Sitemiz model, fotomodel, host, hostes, kariyer platformudur

  Sizinle çalışmasını istediğiniz kriterlerde çalışanlar aradığınızı ve bu kriterlerde çalışan bulmanızın ne kadar zor ve zahmetli olduğunu biliyoruz. Site olarak bu zorluğu ortadan kaldırmaya geldik.

  Belirli iş grupları arasından yapacağınız aramalar sonucunda size uygun çalışanı bulacağınıza eminiz. Sadece çalışan olarak düşünmeyin, aynı zamanda yapımcıların, cast ajanslarının, cast direktörlerinin, prodüktörlerin, yönetmenlerin, TV kanallarının yeni projeleri için aradıkları yüzleri bulmalarının da aynı derece de zor olduğunun bilincindeyiz. Yapımcılar için yeni yüzler keşfetmeyi, üyelerimiz için yeni imkanlar sunmak için bi hayli çalışmaktayız.

  Üyelerimiz için

  Kendinizi En İyi Şekilde Tanıtın !

  Formumuzu eksiksiz ve doğru şekilde doldurun ki Firma yetkililerimiz sizleri en doğru şekilde tanıma fırsatı bulsunlar. Bu sizin için yeni iş imkanları demektir unutmayın.

  Fotoğraflarınızı güncel ve doğru kullanın bu da sizin seçilme olasılığınızı yükseltir. Sitemizde kapak resmi ve resim albümü kısımlarında, tek bir tane resim yüklememenizi öneririz.

  Bilgilerin tümünü girmekten çekinmeyin, bilgileriniz sadece Firma Üyeliklerimizle paylaşılacaktır. Unutmayın her doğru bilgi sizi bir adım öne taşıyacak ve iletişiminizi kolaylaştıracaktır.

  İlanları Araştırın !

  Firmaların aradığı kişi siz olabilirsiniz ! İlanlar kısmında ki ilanları okuyun ve yapabileceğinize inandığınız ve kendinize güvendiğiniz ilanları değerlendirin. Her yeni iş deneyimi sizi bir adım öne taşır.

  Teklifleri Değerlendirmek Önemli :

  Firma yetkililerimiz aramalar yaparak sizlere ulaşmış ve iş teklifinde bulunmuş olabilir. Bunları göz ardı etmeden kendinize güvendiğiniz teklifleri değerlendirmelisiniz ki farkınız olsun.

  Firmalar İçin

  Firmanızı Tanıtın !

  Binlerce üyemiz sizinle çalışmak için şimdiden hevesli, bunu görebiliyoruz. Ama size güvenmeleri ve sizi tanımaları hem onlar hem bizler için çok önemli. Lütfen Firmanızın neler yaptığını sitemizde yazın bu sayede daha çok üyemiz sizinle iletişime geçecektir.

  Arayın !

  Gelişmiş arama seçeneklerimiz ile binlerce üyemiz arasından tam aradığınızı bulmanızı bulacaksınız. Üyelerimizin birçok bilgisi sadece sizlere açıktır.

  Bu sayede sizin aradığınız kişi ile iletişime geçmeniz artık çok kolay.

  İlan Verin !

  Yeni çalışmalarınız için tam aradığınız kişiyi bulmak artık çok kolay. İlanlar kısmından siz sadece ilan verin ve gerisini üyelerimize bırakın :) Gelen teklifler üzerinden seçiminizi yapıp o kişiyle iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz. İlanınız net ve anlaşılır olmalıdır bu sayede daha çok üyemize ulaşmış olursunuz.

  Site.com